Schedule & Results, Training Groups (Woolwich Wild - Elmira, St. Jacobs, Breslau Girls Hockey)

PrintCategory Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
U18B_15Oct 30 20208:15 PMU18 White 2Kitchener Lady Rangers Team ASportsworld (Prac)
U18BB_20Oct 30 20208:30 PMU18 Red 2Waterloo Ravens - YellowRec Complex
U11A_28Oct 31 20209:30 AMU11 Blue 2Cambridge Roadrunners GreyWoolwich Mem (Snyder)
U11B_53Oct 31 202010:00 AMU11 Red 2Cambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U13B_6Oct 31 202010:30 AMU13 RedTwin Centre Hericanes RedWoolwich Mem (Snyder)
U15B_10Oct 31 202011:30 AMU15 Red 2Kitchener Lady Rangers Team AWoolwich Mem (Snyder)
U15A_43Oct 31 20201:15 PMU15 BlueCambridge Roadrunners BlackGalt Arena
U18B_6Oct 31 20205:30 PMU18 WhiteKitchener Lady Rangers Team BWoolwich Twp (St. Jacobs)
U18BB_3Oct 31 20206:30 PMU18 RedWaterloo Ravens - BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
U18A_43Oct 31 20208:30 PMU18 BlueWaterloo Ravens - YellowRIM Park (Pillers)
Nov 01 202010:00 AMU9 BlueWilmot WolverinesWilmot Complex (Optimist)
U11B_51Nov 01 20202:30 PMU11 RedCambridge Roadrunners BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
U13B_7Nov 01 20202:40 PMU13 Red 2Wilmot WolverinesWilmot Complex (Optimist)
U11A_43Nov 01 20203:00 PMU11 BlueCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U13A_30Nov 01 20203:30 PMU13 BlueBrantford Ice CatsWoolwich Twp (St. Jacobs)
U15A_36Nov 01 20204:30 PMU15 BlueCambridge Roadrunners BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 01 20205:30 PMU18 OrangeWilmot Wolverines 2Woolwich Twp (St. Jacobs)
U15B_9Nov 01 20206:30 PMU15 RedKitchener Lady Rangers Team BSportsworld (Spec)
U18A_36Nov 01 20206:30 PMU18 BlueWaterloo Ravens - YellowWoolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 01 20206:40 PMU13 WhiteWilmot Wolverines 1Wilmot Complex (Schout)
U18B_7Nov 01 20207:50 PMU18 White 2Wilmot WolverinesWilmot Complex (Schout)
U11A_30Nov 06 20206:15 PMU11 BlueCambridge Roadrunners GreySports Park (South)
U15A_39Nov 06 20207:15 PMU15 BlueCambridge Roadrunners GreySports Park (South)
U18B_10Nov 06 20207:45 PMU18 White 2Kitchener Lady Rangers Team BSportsworld (Spec)
U11B_54Nov 07 202010:00 AMU11 RedCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U11A_27Nov 07 202010:30 AMU11 BlueCambridge Roadrunners BlackWoolwich Mem (Snyder)
U13A_31Nov 07 202011:15 AMU13 Blue 2Cambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U11B_52Nov 08 202012:30 PMU11 Red 2Cambridge Roadrunners GreyWoolwich Twp (St. Jacobs)
U11A_39Nov 08 20201:15 PMU11 Blue 2Cambridge Roadrunners BlackSports Park (South)
U13A_34Nov 08 20202:30 PMU13 Blue 2Brantford Ice CatsWoolwich Twp (St. Jacobs)
U18BB_7Nov 09 20207:50 PMU18 RedWaterloo Ravens - BlackRIM Park (Optimists)
Nov 10 20206:00 PMU9 RedAyr Rockets BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 11 20206:30 PMU13 WhiteWilmot Wolverines 2Woolwich Mem (Snyder)
U18BB_9Nov 12 20206:00 PMU18 Red 2Waterloo Ravens - BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
U18A_42Nov 12 20207:30 PMU18 Blue 2Cambridge Roadrunners GreyWoolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 13 20206:00 PMU9 White 2Twin Centre HericanesWoolwich Mem (Snyder)
U13A_33Nov 13 20206:15 PMU13 BlueCambridge Roadrunners GreySports Park (South)
U15A_47Nov 13 20207:15 PMU15 Blue 2Cambridge Roadrunners BlackSports Park (South)
U13B_13Nov 13 20207:50 PMU13 RedTwin Centre Hericanes RedWellesley
U18B_12Nov 13 20208:00 PMU18 White 2Wilmot WolverinesWoolwich Mem (Snyder)
U18A_41Nov 13 20208:30 PMU18 BlueWaterloo Ravens - BlackRec Complex
U15B_7Nov 13 20209:00 PMU15 Red 2Kitchener Lady Rangers Team BSportsworld (Spec)
U11B_55Nov 14 202010:00 AMU11 RedCambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
Nov 14 202010:30 AMU9 BlueWaterloo Ravens 1RIM Park (Optimists)
U15A_42Nov 14 202010:30 AMU15 Blue 2Cambridge Roadrunners GreyWoolwich Mem (Snyder)
U13B_12Nov 14 202011:30 AMU13 Red 2Wilmot WolverinesWoolwich Mem (Snyder)
U13A_37Nov 14 202012:50 PMU13 BlueBrantford Ice CatsGretzky Center (#4)
Nov 14 20201:00 PMU9 Red 2Ayr Rockets BlackNDCC
U11A_29Nov 14 20201:15 PMU11 Blue 2Cambridge Roadrunners BlackGalt Arena
Nov 14 20202:00 PMU11 WhiteTwin Centre HericanesWellesley
U15B_11Nov 14 20206:10 PMU15 RedWilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Optimist)
Nov 15 20209:20 AMU9 White 2Waterloo Ravens 1AMC (West)
U13B_11Nov 15 202010:00 AMU13 RedAyr Rockets BlackNDCC
Nov 15 202010:30 AMU9 Blue 2Wilmot WolverinesWilmot Complex (Schout)
U11A_37Nov 15 202011:30 AMU11 BlueCambridge Roadrunners BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
U11B_57Nov 15 20201:00 PMU11 Red 2Cambridge Roadrunners BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
U15A_41Nov 15 20202:00 PMU15 BlueWilmot Wolverines NavyPlattsville
U13A_32Nov 15 20202:30 PMU13 Blue 2Cambridge Roadrunners BlackWoolwich Twp (St. Jacobs)
U15B_27Nov 15 20204:00 PMU15 Red 2Kitchener Lady Rangers Team AWoolwich Twp (St. Jacobs)
U18B_11Nov 15 20205:15 PMU18 WhiteKitchener Lady Rangers Team AThe Aud (Kinsmen)
U18A_39Nov 15 20206:45 PMU18 BlueCambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U18BB_6Nov 16 20207:50 PMU18 RedWaterloo Ravens - YellowRIM Park (Optimists)
Nov 17 20206:00 PMU9 Blue 2Wilmot WolverinesWoolwich Twp (St. Jacobs)
U15B_21Nov 17 20207:45 PMU15 Red 2Kitchener Lady Rangers Team BThe Aud (Kinsmen)
U18A_40Nov 17 20208:30 PMU18 Blue 2Waterloo Ravens - YellowRec Complex
U15A_46Nov 18 20206:30 PMU15 BlueCambridge Roadrunners GreyWoolwich Mem (Snyder)
Nov 19 20206:00 PMU11 WhiteWilmot WolverinesWoolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 19 20207:30 PMU18 OrangeAyr Rockets RedWoolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 20 20206:00 PMU9 WhiteTwin Centre HericanesWoolwich Mem (Snyder)
U13B_8Nov 20 20207:00 PMU13 Red 2Ayr Rockets BlackWoolwich Mem (Snyder)
U15A_38Nov 20 20208:00 PMU15 Blue 2Wilmot Wolverines NavyWoolwich Mem (Snyder)
U18BB_15Nov 20 20208:30 PMU18 Red 2Waterloo Ravens - BlackRec Complex
U18B_16Nov 20 20209:00 PMU18 WhiteWilmot WolverinesWoolwich Mem (Snyder)
U11A_34Nov 21 20209:30 AMU11 BlueCambridge Roadrunners GreyWoolwich Mem (Snyder)
U11B_56Nov 21 202010:00 AMU11 Red 2Cambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U13A_40Nov 21 202010:30 AMU13 BlueCambridge Roadrunners GreyWoolwich Mem (Snyder)
U13B_16Nov 21 202011:30 AMU13 RedWilmot WolverinesWoolwich Mem (Snyder)
Nov 21 20203:00 PMU13 WhiteAyr Rockets RedNDCC
U18A_51Nov 21 20203:00 PMU18 Blue 2Cambridge Roadrunners GreyHespeler (2)
U15B_15Nov 21 20205:00 PMU15 Red 2Wilmot Wolverines NavyWilmot Complex (Optimist)
Nov 22 202010:00 AMU9 BlueCambridge Roadrunners TealWoolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 22 202010:30 AMU11 WhiteWilmot WolverinesWilmot Complex (Schout)
Nov 22 202011:30 AMU9 WhiteWaterloo Ravens 2Woolwich Twp (St. Jacobs)
Nov 22 20201:00 PMU9 RedWilmot WolverinesWoolwich Twp (St. Jacobs)
U13B_28Nov 22 20201:00 PMU13 RedAyr Rockets BlackNDCC
U11A_32Nov 22 20201:15 PMU11 Blue 2Cambridge Roadrunners GreySports Park (South)
U11B_58Nov 22 20202:30 PMU11 RedCambridge Roadrunners GreyWoolwich Twp (St. Jacobs)
U13A_39Nov 22 20203:00 PMU13 Blue 2Cambridge Roadrunners BlackHespeler (2)
U15A_45Nov 22 20203:00 PMU15 Blue 2Wilmot Wolverines NavyPlattsville
U15B_6Nov 22 20204:00 PMU15 RedKitchener Lady Rangers Team AWoolwich Twp (St. Jacobs)
U18A_46Nov 22 20205:30 PMU18 BlueCambridge Roadrunners GreyWoolwich Twp (St. Jacobs)
U13B_17Nov 23 20205:30 PMU13 Red 2Twin Centre Hericanes RedWellesley
Printed from woolwichwild.com on Friday, March 5, 2021 at 2:06 PM